בית ספר לשחייה בסביון: קורס שחייה וטיפולים במים

בית ספר לשחייה בסביון

שתפו:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram

אם הקלדתם קורס שחייה בסביון / בית ספר לשחייה בסביון, הגעתם למקום הנכון!

מסגרות השחייה הן המקום הטוב ביותר לחזק את שרירי הגוף ואת שרירי הנפש. שחייה היא אחת הדרכים הנעימות יותר לבצע פעילות גופנית, היא מפתחת את סיבולת לב הריאה שלנו, מלמדת אותנו קואורדינציה ומחזקת את שרירי הזרועות והרגליים. גם מבחינה נפשית השחייה מאפשרת לנו לשכוח לרגע מטרדות היום שלנו, היא משחררת דופמין אשר משרה שלווה על הגוף ומספקת לנו זמן שהוא אך ורק שלנו. לכן, בתקופה זאת יותר מתמיד, קורס שחייה הוא בחירה נכונה גם עבור ילדים וגם עבור מבוגרים. במידה ואתם גרים באזור אור יהודה, קריית אונו, סביון, יהוד או נווה מונסון הקורס שלנו מיועד במיוחד עבורכם.

למי מיועד קורס שחייה?

פעמים רבות אנו נוטים לחשוב כי קורס שחייה מיועד רק עבור ילדים המחפשים תחביב חדש או דרך נעימה להעביר את הזמן, אך אין זה מדויק. ניתן למצוא מגוון רחב של קורסי שחייה המתאימים לטווחי גילאים רחבים מאוד ועבור מטרות שונות ביניהן:

קורס שחייה בסביון

קורס שחייה בסביון

  • הידרותרפיה ולימודי שחייה לילדים – הטיפולים במים מפתחים מערכות הגוף, מחזקים את חגורת הכתפיים, מלמדים נשימה נכונה יותר ומאפשרים לחזק את הגוף בצורה משמעותית. בנוסף לכך השחייה עובדת גם על הפן הרגשי יותר: השחייה עוזרת בפיתוח הביטחון העצמי והדימוי האישי של הילד, היא מלמדת שליטה עצמית והתמודדות עם תסכולים ומתאימה מאוד עבור ילדים שחווים קשיים רבים בבית הספר ובלימודים. 
  • התעמלות מים למבוגרים – מסגרת זו מאפשרת לאוכלוסיות מבוגרות לשקם ולחזק מפרקים אשר נשחקו במהלך החיים. מעבר לכך שהיא פעילות חברתית מהנה, במסגרת ההתעמלות למים המתאמנים מבצעים תרגילים אשר מקלים עליהם ברמה האורטופדית וברמה המוטורית, וכן משפרים את טווח התנועה והגמישות. 
  • שחייה לפעוטות – הורים רבים מפחדים לאפשר לפעוטות שלהם לחוות את המים מבלי להבין כמה יתרונות יש להם עבורם. שחייה לפעוטות מתחילה מגיל שלושה חודשים ומתאימה עבור ילדים עד גיל ארבע. התהליך מתבצע כאשר התינוק וההורה נמצאים במים יחד מה שמאפשר עבודה גם על הקשר ביניהם. היתרונות של שחייה עבור פעוטות בגילאים אלו הם כמובן חיזוק שרירי הגוף, שיפור היציבה ושיווי המשקל, פיתוח של מערכת הנשימה וכמובן חיזוק הביטחון העצמי המתחיל כבר מגיל מאוד צעיר.

הבחירה בקורס שחייה בסביון

קורס שחייה נותן גם מענה פיזי וגם מענה נפשי ואין ספק כי מדובר בשילוב חשוב מאוד במיוחד עבור הילדים והנוער בימינו. בביה”ס לשחייה של איתמר אשר נמצא בצומת סביון תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים עבור כל גיל ולשם כל מטרה. שחייה יכולה להפוך בקלות לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם ורבים מוצאים בה מקום שקט ובטוח לברוח אליו במהלך היום או השבוע.

לקבלת פרטים נוספים על קורס שחייה בסביון ומידע נוסף על שאר הקורסים שלנו וכן להרשמה השאירו לנו הודעה ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

כללי

המדריך לבחירת בית ספר לשחייה

כיום, ידוע שהורים רבים לא מבזבזים שנייה ומיד ברגע שמסתיימת מסיבות יום ההולדת הרביעית לילדיהם, הם פונים להתעניין בשיעורי שחייה עבורם. הסיבות לכך נעוצות בהשלכות